Fluit en Telschema 1e helft seizoen 2020-2021

Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Teller
22-09-20 20.45  HS1 – ROHDA HS1 Paul Maura Lepping
26-09-20 10.30  MC1 – Rivo MC1 Loïs te Bogt (+Juliët) Aniek Groot Wassink
12.30  MB1 – Halley MB1 Anne Klein Nijenhuis Ruth Huitink
14.30  DS2 – Rabobank Orion DS5 Marloes Beerten Lynn Klein Falckenborg
14.30  MB2 – ACE’19 MB1 Jitske Knops Emma Heutinck
14.30  MB3 – Morgana DVO MB1 Manon te Woerd Mette Koster
16.45  DS4 – Smash’68-SCM DS1 Ruben Nienke Assinck
16.45  DS 1 – Seesing Flex/Longa’59 DS2 Regioscheidsrechter Lisanne Wolterinck
03-10-20 10.30  MC1 – VIOS Eefde MC1 Zoë te Bogt (+Juliët) Sielke ten Dam
14.30  DS2 – Kerkemeijer Gemini DS4 Diede Papen Jitske Wildenbeest
06-10-20 20.45  HS 1 – Actief’81 HS1 Jos Marleen Schilderink
10-10-20 10.30  MC1 – WIK Steenderen MC1 Tess Leusink (+Juliët) Wiep Maarse
12.30  DS3 – Labyellov DS2 Loreen Groot Zevert Randolph Rosink
12.30  MB1 – LIVO MB1 Ellen Klein Nijenhuis Thijs Bennink
14.30  MB2 – Blok’72 MB2 Demi Schutten Anouk te Boome
14.30  MB3- Focus MB1 Jodie Baks Gemma Lepping
16.45  DS4 – LIVO DS9 Klasien Groot Zevert Lieke Penterman
13-10-20 20.45  HS1 – Kerkemeijer Gemini HS2 Paul Lisanne Wolterinck
17-10-20 10.30  MC1 – Marvo 76 MC2 Meg Hoitink (+Juliët) Jet Groot Kormelink
12.30  MB1 – Seesing Flex/Longa’59 MB2 Jonne ten Have Joris Klein Gunnewiek
14.30  DS 2 – Morgana DVO DS4 Stanley Maura Lepping
14.30  MB3 – S.C. GORSSEL MB1 Indy Franken Bente Wildenbeest
31-10-20 12.30  DS3 – Volga DS5 Diede Papen Jitske Klein Nijenhuis
16.45  DS1 – Polstars DS1 Regioscheidsrechter Nienke Assinck
03-11-20 20.45  HS1 – Dash HS1 Klasien Groot Zevert Marlis te Woerd
07-11-20 10.30  MC1 – Focus MC2 Jara Jansen (+Juliët) Pleun Schilderink
12.30  DS3 – Grol DS4 Carmen Orriëns Britt Boekelder
14.30  DS2 – Dash DS5 Wendy Jente Scharenborg
14.30  MB2 – Smash’68-SCM MB1 Indy Franken Julia Hoitink
16.45  DS4 – Morgana DVO DS8 Ruben Ilse te Fruchte
17-11-20 20.45  HS1 – Rabobank Orion HS8 Paul Nienke Assinck
21.00  DS1 – VV Forza DS1 Regioscheidsrechter Fenne Knops
21-11-20 12.30  DS3 – Sparta Zelhem DS3 Ruben Femke Wolterinck
12.30  MB1 – Rabobank Orion MB2 Demi Schutten Tamara Hoitink
14.30  DS2 – WIK Steenderen DS3 Wendy Roos Leemreize
14.30  MB2 – WIK Steenderen MB1 Jodie Baks Rina Hoitink
14.30  MB3 – Time Out’75 MB1 Loes te Plate Jonne Wolterinck
16.45  DS4 – WIK Steenderen DS6 Juliët Klein Willink Lotta Wouters
28-11-20 16.45  DS1 – Heva VCV DS2 Regioscheidsrechter Carlijn Ballast
02-12-20 21.00  DS1 – Heyendaal DS3 Regioscheidsrechter Jerker Bennink
05-12-20 10.30  MC1 – Tornax MC1 Isa Stoverink (+Juliët) Lola Wouters
08-12-20 20.45  HS1 – BVC’73 HS3 Jos Marlis te Woerd
14.30  DS2 – Blok’71 DS1 Stanley Gemma Lepping
14.30  MB2 – KSV MB1 Wendy Anouk te Boome
14.30  MB3 – Volga MB2 Lynn Hoitink Rozann Winkelhorst
16.45  DS4 – Tornax DS4 Carmen Orriëns Femke Roerdink
19-12-20 16.45  DS1 – Rabobank Orion DS2 Regioscheidsrechter Huub Klein Gunnewiek