Schema Fluiten en Tellen 1ste helft seizoen 2016/2017

De teams zijn zelf verantwoordelijk dat het net op tijd is opgebouwd, en weer wordt opgeruimd.

Datum Tijd Wedstrijd Scheids Teller(s)
27-09-16 20:30 VIOS Beltrum HS1- Labyellov HS3 Paul Mies Kok
 
01-10-16 16:45 VIOS Beltrum DS3 – Sparta Zelhem DS 5 Jos Randolph
 
04-10-16 20:30 VIOS Beltrum HS1- Volga HS3 Wendy Fleur Tuinte
 
08-10-16 10:30 VIOS Beltrum MB1- Longa´59 MB3 Ruben Meg Hoitink, Demi Kl Gunnewiek
12:30 VIOS Beltrum MC2 – Longa ´59 MC2 Jitske Knops Annelotte Kalshoven
12:30 VIOS Beltrum MC1 – Longa ´59 MC3 Isa Gr Zevert Ilse Roerdink
14:30 VIOS Beltrum DS2 – Kerkemeyer Gemini DS2 Loreen Loes te Plate,Rozan Winkelhorst
14:30 VIOS Beltrum MB2 – V.C.V MB4 Anne kl. N Anouk te Boome, Marleen Stroet
16:45 VIOS Beltrum DS1 – Longa ´59 DS2 Regioscheids Maura Lepping
 
15-10-16 16:45 VIOS Beltrum DS3 – Labyellov DS3 Paul zelf tellen of   iemand uit Heren 1
 
25-10-16 20:30 VIOS Beltrum HS1 – WSV HS 4 Paul Sylke Tuinte
 
29-10-16 10:30 VIOS Beltrum MB1- KSH MB1 Ilse te F Jule Stoverink, Nora Kuenen
12:30 VIOS Beltrum MC2 – VIOS Eefde MC1 Manon te Woerd (PVB) Michelle Ratering
12:30 VIOS Beltrum MC1 -SV Loil MC1 Lynn Hoitink Rosan Asschert
14:30 VIOS Beltrum DS2 – VIOS Eefde DS1 Diede Eline en Christel Wolterinck
14:30 VIOS Beltrum MB2 – Seesing Personeel Orion MB6 Ellen kl. N Ruth Huitink Jitske Kl Nijenhuis
16:45 VIOS Beltrum DS1 – Wevoc DS1 Regioscheids Joris
 
05-11-16 16:45 VIOS Beltrum DS3 – MEVO DS2 Paul/Wendy zelf of iemand Dames 1
 
08-11-16 20:30 VIOS Beltrum HS1- BOVO HS4 Klasien

 

 

 

 

Annie Groot Kormelink

 

 

 

 

 

 

Datum Tijd Wedstrijd Scheids Teller(s)
12-11-16 12:30 VIOS Beltrum MC2 – Focus MC2 Hilke Jodie Baks, Jonne ten Have
12:30 VIOS Beltrum MC1 – Focus MC1 Lynn Hoitink Lisanne Wolterinck, Willemijn Kalshoven
14:30 VIOS Beltrum DS2 – Focus DS3 Carmen Lois te Bogt, Gemma Lepping
14:30 VIOS Beltrum MB2 – Volga MB2 Anne Kl. N Zoe te Bogt Fleur ten Brinke
16:45 VIOS Beltrum DS1 – Halley DS2 Regioscheids Anja kl. Nijenhuis
 
19-11-16 16:45 VIOS Beltrum DS3 – Dash DS7 Jos Thijs Bennink
 
29-11-16 20:30 VIOS Beltrum HS1 -Rivo HS3 Wendy Lina Gr Zevert
 
03-12-16 10:30 VIOS Beltrum MB1- The Phantoms MB1 Ruben Meg Hoitink, Demi Klein Gunnewiek
12:30 VIOS Beltrum MC2 – Elite/ Dynamo MC3 Demi Schutten (PVB) Kayleigh  Maarse, Nike Jansen
12:30 VIOS Beltrum MC1 – Sparta Zelhem MC1 Isa Gr. Zevert Indy Franken, Fenne Knops
14:30 VIOS Beltrum DS2 – TOHP DS1 Loreen Maud te Veluwe, Hedwig te Woerd
14:30 VIOS Beltrum MB2 – Sparta Zelhem MB2 Julliet Jonne Wolterinck, Roos Leemreize
16:45 VIOS Beltrum DS1 – Dash DS2 regioscheids Annelotte Kalshoven
16:45 VIOS Beltrum DS3 – Volga DS6 Ilse Ilse Roerdink
 
13-12-16 20:30 VIOS Beltrum HS1 – Skopein Wivoc HS4 Paul Mies Kok

 

17-12-16 10:30 VIOS Beltrum MB1- Skopein Wivoc MB2 Hilke Sanne Lankveld, Maura Lepping
12:30 VIOS Beltrum MC2 – Blok´71 MC1 Jitske Knops Nienke Asssink, Fenne Knops
14:30 VIOS Beltrum DS2 – Marvo´76 DS1 Diede Lynn Kl. Falkenborg,Fleur ten Brinke
14:30 VIOS Beltrum MB2 – Webton Hengelo MB1 Ellen Kl. N Jolijn Kl. Gunnewiek, Gemma Lepping
16:45 VIOS Beltrum DS1 – Skopein Wivoc DS1 regioscheids Bjorn Klein Gunnewiek
16:45 VIOS Beltrum DS3 –  SV Loil DS2 Ilse Huub Klein Gunnewiek
 

 

De teams zijn zelf verantwoordelijk dat het net op tijd is opgebouwd, en weer wordt opgeruimd.

De teams zijn zelf verantwoordelijk dat het net op tijd is opgebouwd, en weer wordt opgeruimd.

Datum Tijd Wedstrijd Scheids Teller(s)
27-09-16 20:30 VIOS Beltrum HS1- Labyellov HS3 Paul Mies Kok
 
01-10-16 16:45 VIOS Beltrum DS3 – Sparta Zelhem DS 5 Jos Randolph
 
04-10-16 20:30 VIOS Beltrum HS1- Volga HS3 Wendy Fleur Tuinte
 
08-10-16 10:30 VIOS Beltrum MB1- Longa´59 MB3 Ruben Meg Hoitink, Demi Kl Gunnewiek
12:30 VIOS Beltrum MC2 – Longa ´59 MC2 Jitske Knops Annelotte Kalshoven
12:30 VIOS Beltrum MC1 – Longa ´59 MC3 Isa Gr Zevert Ilse Roerdink
14:30 VIOS Beltrum DS2 – Kerkemeyer Gemini DS2 Loreen Loes te Plate,Rozan Winkelhorst
14:30 VIOS Beltrum MB2 – V.C.V MB4 Anne kl. N Anouk te Boome, Marleen Stroet
16:45 VIOS Beltrum DS1 – Longa ´59 DS2 Regioscheids Maura Lepping
 
15-10-16 16:45 VIOS Beltrum DS3 – Labyellov DS3 Paul zelf tellen of   iemand uit Heren 1
 
25-10-16 20:30 VIOS Beltrum HS1 – WSV HS 4 Paul Sylke Tuinte
 
29-10-16 10:30 VIOS Beltrum MB1- KSH MB1 Ilse te F Jule Stoverink, Nora Kuenen
12:30 VIOS Beltrum MC2 – VIOS Eefde MC1 Manon te Woerd (PVB) Michelle Ratering
12:30 VIOS Beltrum MC1 -SV Loil MC1 Lynn Hoitink Rosan Asschert
14:30 VIOS Beltrum DS2 – VIOS Eefde DS1 Diede Eline en Christel Wolterinck
14:30 VIOS Beltrum MB2 – Seesing Personeel Orion MB6 Ellen kl. N Ruth Huitink Jitske Kl Nijenhuis
16:45 VIOS Beltrum DS1 – Wevoc DS1 Regioscheids Joris
 
05-11-16 16:45 VIOS Beltrum DS3 – MEVO DS2 Paul/Wendy zelf of iemand Dames 1
 
08-11-16 20:30 VIOS Beltrum HS1- BOVO HS4 Klasien

 

 

 

 

Annie Groot Kormelink

 

 

 

 

 

 

Datum Tijd Wedstrijd Scheids Teller(s)
12-11-16 12:30 VIOS Beltrum MC2 – Focus MC2 Hilke Jodie Baks, Jonne ten Have
12:30 VIOS Beltrum MC1 – Focus MC1 Lynn Hoitink Lisanne Wolterinck, Willemijn Kalshoven
14:30 VIOS Beltrum DS2 – Focus DS3 Carmen Lois te Bogt, Gemma Lepping
14:30 VIOS Beltrum MB2 – Volga MB2 Anne Kl. N Zoe te Bogt Fleur ten Brinke
16:45 VIOS Beltrum DS1 – Halley DS2 Regioscheids Anja kl. Nijenhuis
 
19-11-16 16:45 VIOS Beltrum DS3 – Dash DS7 Jos Thijs Bennink
 
29-11-16 20:30 VIOS Beltrum HS1 -Rivo HS3 Wendy Lina Gr Zevert
 
03-12-16 10:30 VIOS Beltrum MB1- The Phantoms MB1 Ruben Meg Hoitink, Demi Klein Gunnewiek
12:30 VIOS Beltrum MC2 – Elite/ Dynamo MC3 Demi Schutten (PVB) Kayleigh  Maarse, Nike Jansen
12:30 VIOS Beltrum MC1 – Sparta Zelhem MC1 Isa Gr. Zevert Indy Franken, Fenne Knops
14:30 VIOS Beltrum DS2 – TOHP DS1 Loreen Maud te Veluwe, Hedwig te Woerd
14:30 VIOS Beltrum MB2 – Sparta Zelhem MB2 Julliet Jonne Wolterinck, Roos Leemreize
16:45 VIOS Beltrum DS1 – Dash DS2 regioscheids Annelotte Kalshoven
16:45 VIOS Beltrum DS3 – Volga DS6 Ilse Ilse Roerdink
 
13-12-16 20:30 VIOS Beltrum HS1 – Skopein Wivoc HS4 Paul Mies Kok

 

17-12-16 10:30 VIOS Beltrum MB1- Skopein Wivoc MB2 Hilke Sanne Lankveld, Maura Lepping
12:30 VIOS Beltrum MC2 – Blok´71 MC1 Jitske Knops Nienke Asssink, Fenne Knops
14:30 VIOS Beltrum DS2 – Marvo´76 DS1 Diede Lynn Kl. Falkenborg,Fleur ten Brinke
14:30 VIOS Beltrum MB2 – Webton Hengelo MB1 Ellen Kl. N Jolijn Kl. Gunnewiek, Gemma Lepping
16:45 VIOS Beltrum DS1 – Skopein Wivoc DS1 regioscheids Bjorn Klein Gunnewiek
16:45 VIOS Beltrum DS3 –  SV Loil DS2 Ilse Huub Klein Gunnewiek
 

 

De teams zijn zelf verantwoordelijk dat het net op tijd is opgebouwd, en weer wordt opgeruimd.